Tags: boek, persbericht
Storypower is het nieuwste praktijkboek voor communicatie en verandermanagement door de Adformatie Groep
Vanaf vandaag is Storypower, de nieuwste uitgave van Adformatie Groep, verkrijgbaar in de boekhandels. Auteur Annet Scheringa deelt haar ervaring als expert organizational storytelling, procesbegeleider, trainer en speechschrijver. Met als resultaat: een boek vol verhalen en praktijkcases met een mooie theoretische basis, voor verandermanagers, communicatieprofessionals en wie dat worden wil. Storypower â verhalen die je organisatie veranderen, laat precies zien hoe eenzaamheid aan de top en weerstand op de werkvloer te voorkomen zijn bij organisatieverandering. Het geeft (verander) managers en communicatieprofessionals een instrument in handen om samen stevig te sturen op communicatie als kritische succesfactor.
Annet Scheringa: âDe kracht van het storytellingmodel voor verandercommunicatie is dat het laat zien wie wanneer en op welke manier in the lead is, hoe verandermanager en communicatieprofessional elkaar in hun rol kunnen versterken en hoe zij door verhalen te vertellen of te verzamelen een aantal veel voorkomende belemmeringen en worstelingen kunnen voorkomenâ.
Vakprofessionals over Storypower: “Een boek voor professionals door een professional; een mooie bijdrage aan ons vakgebied.” – Prof. Dr. LĂ©on de CaluwĂ©.
“Een prachtig boek over storytelling als precisie-instrument in organisatieverandering.” – Emeritus-hoogleraar Betteke van Ruler.
Meer informatie en bestellen Storypower (ISBN 9789491560354) is te bestellen via adformatiegroep.nl/shop. Prijs âŹ32,50 (incl. BTW). Gratis verzending binnen Nederland
Aanbevolen artikelen rondom dit thema
TEDxUtrecht inspireert met sprekers van wereldniveau
TEDxUtrecht inspireert met sprekers van wereldniveau
HubSpot opent vestiging in Amsterdam op zoek naar groei
HubSpot opent vestiging in Amsterdam op zoek naar groei. De marketing automation en CRM-sterspeler zoekt naar groei in Nederland
Bedrijven lopen achter in digitalisatie B2B klantloyaliteit
Bedrijven lopen achter in digitalisatie B2B klantloyaliteit
B2B industriesector loopt achter met e-commerce
B2B industriesector loopt achter met e-commerce, in andere sectoren loopt b2b Nederland voor
DSM wint Kristalprijs voor meest transparante jaarverslag
dsm
De Marketeer of the Year 2013 nominaties zijn bekend!
Marketeer of the year 2013

We respecteren uw privacy, u kunt zich op ieder moment afmelden voor deze nieuwsbrief.